Często zadawane pytamia

Jak działa Firmania?

Firmania pomoże Ci znaleźć godziny otwarcia i pełne dane kontaktowe interesujących Cię firm. Bez względu na to, czy szukasz restauracji, czy potrzebujesz pomocy medycznej, Firmania to najłatwiejszy i najszybszy sposób na znalezienie tego, czego szukasz. Wystarczy, że wpiszesz swoją lokalizację oraz nazwę lub kategorię, której szukasz, a otrzymasz listę wyników do wyboru.

Czy korzystanie z Firmanii coś kosztuje?

Nie, Firmania jest całkowicie darmowa!

Jak mogę aktualizować dane mojej firmy znajdujące się na Firmania?

Nasz Katalog Firm Firmania automatycznie synchronizuje dane z naszą platformą partnerską, katalogiem firm Cylex. Oznacza to, że aby aktualizacje pojawiły się na Twoim profilu Firmania, zmiany muszą być najpierw wprowadzone na stronie Cylex. Skontaktuj się z naszym Team Firmania, aby wprowadzić zmiany, możesz też samemu zaktualizować swoją stronę, wchodząc na stronę Cylex. Jeśli masz już założonego administratora dla swojego profilu firmowego, możesz w każdej chwili bezpłatnie zaktualizować swój wpis. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, kliknij na "Zgłoś nieprawidłowe dane", następnie na "przejmij wpis" i prześlij nam informacje, które chciałbyś zmienić.

Co mogę zrobić jeśli dane kontaktowe lub godzina otwarcia nie są prawidłowe?

Firmania nieustannie pracuje nad dostarczaniem poprawnych i dokładnych informacji. Jeśli mimo to znajdziesz nieprawidłowe dane, kliknij na "Zgłoś nieprawidłowe dane" w sekcji "Dane kontaktowe" na stronie Twojej firmy. Zostaniesz wtedy przekierowany do formularza kontaktowego, w którym możesz wpisać nieprawidłowe informacje, które chcesz zgłosić.

Dlaczego moja firma widnieje na Firmanii, mimo iż nigdy nie rejestrowałem się w tym katalogu?

Wszystkie nasze dane pobieramy z katalogu firm Cylex, naszej firmy partnerskiej. Po zarejestrowaniu się na Cylex następuje synchronizacja z Firmanią i strona jest automatycznie tworzona na naszej platformie. Zawsze istnieje możliwość, aby firmy były dodawane do Cylex poprzez swoich przedstawicieli.

Co się stało z oddaną przeze mnie opinią?

Aby napisać recenzję, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Cylex, gdzie będziesz mógł ją przesłać zanim zostanie ona wyświetlona. Jeśli chcesz przeczytać już dostępne opinie, możesz skorzystać z opcji "Zobacz opinie", która przekieruje Cię również do profilu firmy Cylex.

Jak mogę usunąć profil mojej firmy z Firmanii?

Aby usunąć swój wpis, skontaktuj się z naszym Team, który zajmie się jego usunięciem. Możesz również przejść do swojej wizytówki na Cylex, a następnie kliknąć "zgłoś niepoprawne dane" i "usuń wpis", aby złożyć wniosek o usunięcie wpisu. Profil Państwa firmy musi zostać najpierw usunięty z katalogu firm Cylex, zanim zostanie automatycznie usunięty z katalogu Firmania.